Запрошуємо дітлахів та їхніх батьків завітати до наших ігрових майданчиків. Ми впевнені, що задоволення від відвідання наших розважальних закладів отримають як малі, так і дорослі.

А тих батьків, що дуже заклопотані або потребують власного відпочинку, ми запевняємо: працюйте або відпочивайте, а ми подбаємо про ваших діточок.Ігровий майданчик «Веселі гірки»

   Цей майданчик розрахований на відпочинок активних дітей 4-х-9-ти років. На майданчику розташовані різноманітні гойдалки, гірки, лабіринти, цікаві хованки, тощо. До уваги дітей пропонується багато цікавих іграшок та різноманітного приладдя, що допомагає отримувати задоволення та незабутні враження  від розваг. Усі атракціони  виготовлені із сертифікованих матеріалів, безпечних для  здоров'я дітлахів та дорослих.

Детальніше...
 
Iгровий майданчик «Бембі»

   До уваги дітей пропонується багато цікавих іграшок та різноманітного приладдя, що допомагає отримувати задоволення та незабутні враження  від розваг.   На майданчику працює вихователь, який пильно стежить за порядком та за дітками, батьки яких в цей час відвідують магазини торгівельного центру або ж відпочивають неподалік майданчика за філіжанкою чаю або кави.

Детальніше...
 
Iгровий майданчик «Малятко»

   Цей ігровий майданчик пасуватиме наймолодшим діточкам віком від 1-го до 4-х років.

   Перебування з батьками дозволяє знаходитись меншим малюкам.Унікальність цього майданчику полягає  у тому, що саме тут усі атракціони та тренажери сприяють розвитку у дітей мілкої моторики, сенсорики, відчуттів запахів та звуків, математичних здібностей. Усе приладдя дуже безпечне и не завдасть ніякої шкоди здоров'ю малюка.

Детальніше...