Ігровий майданчик «Веселі гірки»

   Цей майданчик розрахований на відпочинок активних дітей 4-х-9-ти років. На майданчику розташовані різноманітні гойдалки, гірки, лабіринти, цікаві хованки, тощо. До уваги дітей пропонується багато цікавих іграшок та різноманітного приладдя, що допомагає отримувати задоволення та незабутні враження  від розваг. Усі атракціони  виготовлені із сертифікованих матеріалів, безпечних для  здоров'я дітлахів та дорослих.

   На майданчику працює два вихователя, які пильно стежать за порядком та за дітками, батьки яких в цей час відвідують магазини торгівельного центру або ж насолоджуються філіжанкою чаю або  кави у барі або кав'ярні. 

По периметру майданчик огороджений невеличким яскравим парканчиком, достатнім для того, щоб дитина, яка бавиться, не могла залишити його простір без попередження вихователя. Для дітей існує можливість прокататися на санчатах, відвідати різноманітні гірки, погойдатися на батуті. На майданчику розташовано великий телевізор на якому дітлахи мають можливість подивитись мультфільми. Два басейни, заповнені різнобарвними кульками, нададуть вашим діткам безліч емоцій.

   Площа майданчика велика. Підлога вкрита м'яким ковроліном, щоб усі мали змогу відпочивати на майданчику у шкарпетках або панчішках,  і не травмуватися під час активних ігор. Особисте взуття та речі пропонується залишати у спеціальних індивідуальних комірках.

    Вартість відвідання майданчика - 40 грн.у будні дні та - 50грн. у святкові за 1 годину. Сплата вартості відбувається пластиковою платіжною карткою «Кібальчиш Кіндерпляц», яку можна отримати в касі, поповнивши рахунок картки зручною для вас сумою та не перебувати більше у чергах.

    Майданчик виготовлено в ЄС та має міжнародний сертифікат якості.