Iгровий майданчик «Бембі»

   До уваги дітей пропонується багато цікавих іграшок та різноманітного приладдя, що допомагає отримувати задоволення та незабутні враження  від розваг.   На майданчику працює вихователь, який пильно стежить за порядком та за дітками, батьки яких в цей час відвідують магазини торгівельного центру або ж відпочивають неподалік майданчика за філіжанкою чаю або кави.

 

Підлога вкрита м'яким ковроліном, щоб дітки та їхні батьки мали змогу відпочивати у шкарпетках або панчішках,  і не травмуватися під час активних ігор. Особисте взуття пропонується залишати у спеціальних індивідуальних комірках.

По периметру майданчик огороджений невеличким яскравим парканчиком, достатнім для того, щоб дитина, що бавиться, не могла покинути його простір без нагляду батьків чи вихователя. А також, щоб попередити потрапляння на майданчик сторонніх відвідувачів.

  Вартість відвідання майданчика - 40 грн.у будні дні та -50грн. у святкові за 1 годину. Сплата вартості відбувається пластиковою платіжною карткою «Кібальчиш Кіндерпляц», яку можна отримати в касі , поповнивши рахунок картки зручною для вас сумою та не перебувати більше у чергах.

 

 

Майданчик виготовлено в ЄС та має міжнародний сертифікат якості.