Iгровий майданчик «Малятко»

   Цей ігровий майданчик пасуватиме наймолодшим діточкам віком від 1-го до 4-х років.

   Перебування з батьками дозволяє знаходитись меншим малюкам.Унікальність цього майданчику полягає  у тому, що саме тут усі атракціони та тренажери сприяють розвитку у дітей мілкої моторики, сенсорики, відчуттів запахів та звуків, математичних здібностей. Усе приладдя дуже безпечне и не завдасть ніякої шкоди здоров'ю малюка.

   Майданчик обладнано різноманітними брязкальцями, натискалками, музичними інструментами, м'якими іграшками та тренажерами для розвитку мілкої моторики та сенсорики малюків, також розташовано 4 найновітніші комп'ютерні станції замасковані під дитячі будівлі та авто, на

яких дітки в ігровій формі за допомогою спеціально розробленої програми розвивають свої різноманітні здібності та знайомляться з навколишнім світом. Ці комп'ютерні станції абсолютно безпечні для дітей.

   Підлога вкрита спеціальним покриттям, яке не проводить холоду, щоб дітки та їхні батьки мали змогу відпочивати у шкарпетках або панчішках для запобігання потрапляння бруду на майданчик і забезпечення безпеки малюкам. Особисте взуття пропонується залишати у спеціальних індивідуальних комірках. По периметру майданчик огороджений яскравим парканчиком, достатнім для того, щоб дитина, що бавиться, не могла покинути його простір без нагляду батьків чи вихователя. А також, щоб попередити потрапляння на майданчик сторонніх відвідувачів.

  Вартість відвідання майданчика - 40 грн.у будні дні та - 50 грн. у святкові за 1 годину. Сплата вартості відбувається пластиковою платіжною карткою «Кібальчиш Кіндерпляц», яку можна отримати в касі , поповнивши рахунок картки зручною для вас сумою та не перебувати більше у чергах.

  Майданчик виготовлено в Ізраїлі та має міжнародний сертифікат якості.